top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

WYRÓŻNIENIE W EKOLIDERZE

Po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w kolejnej edycji konkursu ekologicznego „Ekolider” prowadzonego na terenie powiatu gnieźnieńskiego. W tym roku zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii przedszkola. Konkurs „Ekolider” obejmuje wiele różnorodnych kategorii min.: odzysk surowców wtórnych, pomoc zwierzętom leśnym, zbiórkę makulatury, zbiórkę zużytych baterii, odzysk nakrętek od butelek PET, a także kronikę aktywności ekologicznej. Zbiórka surowców wtórnych w naszym przedszkolu z roku na rok przynosi coraz większe efekty. W ramach wyróżnienia przedszkole otrzymało wiele cennych nagród rzeczowych. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom naszych wychowanków za zaangażowanie w ekologiczną działalność naszego przedszkola. Wspólnie kształtujemy świadomość młodych pokoleń.
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page