top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

St.Patrick's Day

Zaktualizowano: 24 lip

Dnia 17 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu irlandzkie święto zwane Dniem św. Patryka. Wszystkie dzieci ubrały się tego dnia na zielono, utrwaliły wiedzę na temat tego święta, którą posiadły na zajęciach języka angielskiego, a następnie wszyscy razem zatańczyli taniec Shamrock Beat w iście irlandzkim klimacie. Tego dnia zostały również wręczone nagrody naszym uczestniczkom, czyli Lence i Julce, za wzięcie udziału w konkursie plastyczno- artystycznym. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci, zarówno z naszego przedszkola jak i z innych, które wzięły udział w konkursie. Prace, zdjęcia, tańce oraz wiersze recytowane przez Was były wspaniałe! Gratulacje!

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page