top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Spotkanie ze Strażą Miejską - Zduny, Rybitwy i Skotnicy

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. Chodziliśmy na spacery, ucząc się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać w jej pobliżu. W poniedziałek 16 września zaprosiliśmy więc do naszego przedszkola pana Mirka pracującego w Straży Miejskiej. Dzieci dowiedziały się jak ważna i odpowiedzialna jest jego praca, jakie są zasady uczestnictwa w ruchu drogowym oraz o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać małemu dziecku. Przedszkolaki poznały kilka ważnych znaków drogowych. Była to bardzo pouczająca lekcja o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci!

Zduny

Rybitwy


29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page