top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Spotkanie ze Strażą Miejską

Zaktualizowano: 18 lis 2021

W dniach 15-16 listopada br. w naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć na zajęciach pracownika Straży Miejskiej z Gniezna, który z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiedział nam o swojej pracy. Głównym celem spotkania było utrwalenie wiedzy na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Dzieci przypomniały sobie podstawowe znaki drogowe i znaczenie sygnalizacji świetlnej z punku widzenia pieszego i kierowcy. Poprzez wspaniałą zabawę w "miasteczku ruchu drogowego" nasze przedszkolaki utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po drodze przy pomocy "autochodzików" oraz prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.

ZDUNY


BARTODZIEJERYBITWYSKOTNICY
SZCZYTNICY


KOŁODZIEJE34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page