• Przedszkole nr 14

Spotkanie ze Strażą Miejską

Zaktualizowano: 18 lis 2021

W dniach 15-16 listopada br. w naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć na zajęciach pracownika Straży Miejskiej z Gniezna, który z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiedział nam o swojej pracy. Głównym celem spotkania było utrwalenie wiedzy na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Dzieci przypomniały sobie podstawowe znaki drogowe i znaczenie sygnalizacji świetlnej z punku widzenia pieszego i kierowcy. Poprzez wspaniałą zabawę w "miasteczku ruchu drogowego" nasze przedszkolaki utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po drodze przy pomocy "autochodzików" oraz prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.

ZDUNY


BARTODZIEJERYBITWYSKOTNICY
SZCZYTNICY


KOŁODZIEJE33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie