top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Praca zdalna Szczytnicy

Zaktualizowano: 30 cze 2020

Witajcie kochani kończy się maj a my nadal pracujemy zdalnie. Nasze dzieci są kochane i bardzo pracowite a ich rodzice niezwykle dzielni. Bardzo tęsknimy za Wami naszymi dziećmi ale cóż nic się nie zmieniło i nie możemy ich zobaczyć przytulić uściskać. Dalej pozostają nam kontakty telefoniczny oraz wideo dobre chociaż to!!!!! W miesiącu maju prowadziłyśmy zdalna prace dotycząca: Polski, muzyki, książek oraz wiosny na łące zaproponowałyśmy rodzicom kilka ciekawych artykułów, oraz pozycji książkowych. Cieszy nas bardzo to, że dzieci dają nam dowody swojej sympatii oraz że tak chętnie i pilnie pracują zdalnie. Dzieciom oraz ich rodzicom za wykonana prace oraz za zrozumienie i wyrozumiałość bardzo dziękujemy.


Witamy wszystkich bardzo gorąco. To my Szczytnicy skończył się kwiecień a wirus nadal nie pozwala nam spotkać się w przedszkolu z kolegami oraz naszymi paniami. Tęsknimy bardzo panie też za nami tęsknią, pozostają nam rozmowy telefoniczne, z których często korzystamy oraz wideokonferencję Poznaliśmy nowe określenie praca zdalna i tak tez pracujemy. Nasi rodzice pomagają nam jak tylko mogą abyśmy nie mieli żadnych zaległości, to nie jest to samo co nauka

i zabawa w przedszkolu ale trudno nie ma innego wyjścia nadal rządzi Covid19 Na bieżąco realizujemy kolejne zagadnienia w tym miesiącu przygotowywaliśmy się do świąt Wielkiej nocy, dbaliśmy o naszą planetę i przyglądaliśmy się pracy rolnika. Święta też wyglądały inaczej niż zwykle powierzone nam przez nasze panie zadania wykonywaliśmy sumiennie na dowód tego prezentujemy państwu kilka zdjęć.


109 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page