• Przedszkole nr 14

Praca zdalna Szczytnicy

Aktualizacja: 3 dni temu

Witajcie kochani kończy się maj a my nadal pracujemy zdalnie. Nasze dzieci są kochane i bardzo pracowite a ich rodzice niezwykle dzielni. Bardzo tęsknimy za Wami naszymi dziećmi ale cóż nic się nie zmieniło i nie możemy ich zobaczyć przytulić uściskać. Dalej pozostają nam kontakty telefoniczny oraz wideo dobre chociaż to!!!!! W miesiącu maju prowadziłyśmy zdalna prace dotycząca: Polski, muzyki, książek oraz wiosny na łące zaproponowałyśmy rodzicom kilka ciekawych artykułów, oraz pozycji książkowych. Cieszy nas bardzo to, że dzieci dają nam dowody swojej sympatii oraz że tak chętnie i pilnie pracują zdalnie. Dzieciom oraz ich rodzicom za wykonana prace oraz za zrozumienie i wyrozumiałość bardzo dziękujemy.


Witamy wszystkich bardzo gorąco. To my Szczytnicy skończył się kwiecień a wirus nadal nie pozwala nam spotkać się w przedszkolu z kolegami oraz naszymi paniami. Tęsknimy bardzo panie też za nami tęsknią, pozostają nam rozmowy telefoniczne, z których często korzystamy oraz wideokonferencję Poznaliśmy nowe określenie praca zdalna i tak tez pracujemy. Nasi rodzice pomagają nam jak tylko mogą abyśmy nie mieli żadnych zaległości, to nie jest to samo co nauka

i zabawa w przedszkolu ale trudno nie ma innego wyjścia nadal rządzi Covid19 Na bieżąco realizujemy kolejne zagadnienia w tym miesiącu przygotowywaliśmy się do świąt Wielkiej nocy, dbaliśmy o naszą planetę i przyglądaliśmy się pracy rolnika. Święta też wyglądały inaczej niż zwykle powierzone nam przez nasze panie zadania wykonywaliśmy sumiennie na dowód tego prezentujemy państwu kilka zdjęć.


0 wyświetlenia

Przedszkole nr 14 Mali Piastowie - os. Jagiellońskie 33 - tel. 061 426 68 95 - e-mail: p14gniezno@gmail.com