top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Multisensoryczna gimnastyka ogólnorozwojowa

Multisensoryczna gimnastyka ogólnorozwojowa w roku szkolnym 2021/2022 dobiegła końca. Zdjęcia wysyłane były na grupowe Messengery a kilka z nich wstawiamy poniżej. Cieszymy się, że w naszym przedszkolu mamy do dyspozycji wspaniałą i świetnie zaopatrzoną salę gimnastyczną, na której dzieci realizują główne zadania podstawy programowej np.: ”Wspieranie wielokierunkowej aktywności dziecka poprzez organizację warunków sprzyjających nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze jego rozwoju”. Zajęcia gimnastyczne prowadzi pani Marta Glinkowska, która jest nauczyciele wychowania przedszkolnego a także mgr fizjoterapii i terapeutą integracji sensorycznej. MGO czyli multisensoryczna gimnastyka ogólnorozwojowa skierowana jest do pięciolatków i sześciolatków z naszego przedszkola. Pamiętajmy sport to zdrowie zarówno dla naszego ciała jak i mózgu. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page