top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Kochane Dzieci i drodzy Rodzice serdecznie Was witam i pozdrawiam!

Kochane Dzieci i drodzy Rodzice serdecznie Was witam i pozdrawiam! Mamy nadzieję, że czujecie się dobrze i dajecie radę przetrwać ten „wyjątkowo inny” czas. Kochane Dzieci wiemy, że wolelibyście spotkać się z kolegami i koleżankami, ale rodzice zapewne tłumaczą Wam, że wszystkie przedszkola i szkoły są pozamykane i wszystkie dzieci pracują tak, jak Wy. Wszyscy za sobą tęsknią, ale nie możemy się spotykać przez jakiś czas. Wyjaśnia to znany aktor Artur Barciś w wierszu o wirusie, którego warto posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=0kwPWUYnuDM Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej nauka odbywa się zdalnie, w związku z tym przekazuję, że na stronie internetowej wydawnictwa WSiP można bezpłatnie wejść w zakładkę: POMAGAMY W NAUCE ZDALNEJ SKORZYSTAJ Z MATERIAŁÓW wejść w zakładkę WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE zjechać w dół i włączyć: CYKLE FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH Z DOŚWIADCZENIAMI LUB PRACAMI PLASTYCZNYMI Dziękuję serdecznie nauczycielkom, że wysyłają do Państwa informacje na grupowe facebooki, a Państwu dziękuję, że tak chętnie włączacie się we współpracę z nami – zresztą zawsze mogłam i wiem, że mogę na Państwa liczyć!!! Zachęcam do pozostawania w domu i wirtualnego spacerowania np. po lesie:

https://www.youtube.com/watch?v=SLPv7Jfp-J8

Potem dzieci niech poskaczą po domu jak leśne zajączki – gimnastyki nigdy za dużo! Następnie chwycą za kartkę i kredki i namalują … ? – tak jest zajączka Wielkanocnego, co by przykicał do nas wszystkich już niedługo.

https://www.youtube.com/watch?v=x8MtFu909cs Zachęcam też do gimnastyki mózgu:

https://szaloneliczby.pl/nauka-cyferek-od-1-do-6/

Kochane Dzieci i Szanowni Rodzice życzę dużo zdrowia i pogody ducha!

Dyrektor Goretta Hanczewska


37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page