top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Zaktualizowano: 22 wrz 2022

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka wraz z rodzicami. Na początku wszystkie grupy szły wspólnym korowodem podczas którego zostały przywitane gromkimi brawami przez swoich bliskich. Pani Dyrektor złożyła wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Następnie każda grupa udała się na poszczególne stanowiska gdzie czekały na nich wspólne zabawy, tańce, konkurencje. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie zabrakło również słodkiego ciacha oraz pysznych kanapek.70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page