top of page
  • Zdjęcie autoraPrzedszkole nr 14

Dzień Edukacji Narodowej

Nauczyciel w przedszkolu w dniu 14 października jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują dzieci do wysiłku swoich pań. W naszym przedszkolu w tym dniu było czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci z grupy Szczytnicy ubrane były uroczyście, bo miały do zaprezentowania przedstawienie słowno muzyczne dla wszystkich pracowników przedszkola. Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci czteroletnich uczcił ciężką pracę nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola. W naszym przedszkolu 14 październik to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętują więc panie nauczycielki, pani logopeda, pani psycholog, pani intendentka, pani księgowa, panie kucharki, panie woźne, pan woźny. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Życzenia złożone przez panią Dyrektor Gorettę Hanczewską wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym 2022/2023.27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page