top of page

Szczytnicy

Rok szkolny 2022/2023

Grupa wiekowa: 4-latki

Nauczycielki:

        mgr Marta Glinkowska

        mgr Grażyna Chudy

Pomoc wychowawcy: Anna Maciejewska

 

 

” Jestem już średniakiem "


Wszystkich witają Szczytnicy – grupa dzieci czteroletnich. Dzieci z naszej grupy są pełne energii, ciekawe świata, dlatego też działania w naszej grupie są bardzo urozmaicone, kładące nacisk na wspieranie całościowego rozwoju. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i kreatywność. W naszym przedszkolu kładziemy nacisk na przestrzeganie  przedszkolnych zasad współżycia w grupie rówieśniczej. Przyswajamy nawyki kulturalnego
i serdecznego zachowania się wobec kolegów. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych i poznanie piękna świata. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć dydaktycznych. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszyscy bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami i kolorujemy. Staramy się dbać o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po aktywnym dniu relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.
Stawiając dalsze kroki w przedszkolu liczymy na ogromne wsparcie naszych pań: pani Grażyny Chudy, pani Marty Glinkowskiej i pani Anny Maciejewskiej. Życzymy sobie i Wam dużo uśmiechu i samych sukcesów!

logo4.jpg
bottom of page